Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 01:34:41

На Чернігівщині поліція затримала наркокур’єра, що доставляв клієнтам метадон шляхом створення «закладок»

15.12.2021   09:12Агенцiя

Співробітники Ніжинського районного відділу поліції встановили особу та затримали 25-річного уродженця Черкаської області, який прибув до Ніжина з «вантажем» у 170 доз метадону на майже 70 тисяч гривень та розкладав наркотик у визначених місцях.

Поліцейські встановили, що цей молодик не має законного заробітку, натомість по декілька разів на місяць прибував до Києва на зустріч із «кураторами». Там він отримував партію розфасованих наркотиків та геолокаційні дані місць, де має зробити «закладки». Чергове «план-завдання» привело кур’єра до Ніжина.

Під час закладення порції наркотику в одне з визначених місць підозріла поведінка молодика привернула увагу перехожого. Громадянин відразу пригадав неодноразові заклики поліцейських повідомляти про подібні випадки та мерщій зателефонував «102».

За викликом прибули група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група, невдовзі до них долучилися оперативники обласного управління боротьби з наркозлочинністю.

Під час поверхневого огляду молодика поліцейські виявили та вилучили понад півтори сотні однакових невеличких пакетиків з кристалічною речовиною. Кур’єр відверто пояснив, що це метадон.

Також при спілкуванні з поліцейськими зловмисник визнав, що вже встиг зробити півтора десятки «закладок» на різних вулицях Ніжина. Він добровільно вказав правоохоронцям відповідні місця. Наркотичну речовину вилучено.

Загалом вся партія наркотиків, доставлена наркокур’єром до Ніжина, за цінами «чорного ринку» коштує приблизно 70 тисяч гривень.

Всі вилучені у молодика наркотики, а також інші речові докази злочинної діяльності направлено на експертне дослідження.

Слідчий поліції відкрив кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Досудове розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури.

За вчинені діяння зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Наразі ж молодика затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00

В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.

 Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я

Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56

Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.

Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53

Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.