Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 15:15:26

Понад 278 тисяч боргу перед дитиною сплатив батько з Ічнянської громади

15.12.2021   08:55Агенцiя

Ім’я мешканця Ічнянської громади поповнило всеукраїнський список неплатників – Єдиний реєстр боржників (https://erb.minjust.gov.ua/).

Приводом став борг перед дитиною у розмірі понад 178 тисяч гривень, про який батько так і не зміг забути завдяки державним виконавцям Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Варто зазначити, що коли відомості про особу потрапляють до Єдиного реєстру боржників, вона не може укласти угоду з купівлі-продажу рухомого та нерухомого майна, яке потребує державної реєстрації. Крім цього, правники позбавили чоловіка можливості вільно розпоряджатися майном та коштами на банківських рахунках, а також  тимчасово обмежили у низці свобод:

-        у праві виїзду за кордон;

-        у праві керування транспортними засобами;

-        у праві користування зброєю;

-        у праві полювання.

Отже, завдяки правовим санкціям, неплатник все ж таки погасив у повному обсязі аліментну заборгованість, а також додатково перерахував родині майже 90 тисяч гривень у якості штрафу за вимушене очікування.

До речі, з початку 2021 року завдяки роботі державних виконавців Ічнянського відділу ДВС неплатники аліментів повернули своїм дітям 7 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини