Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 00:05:49

Судові охоронці Чернігівщини відпрацювали тактику реагування у разі ускладнення оперативної обстановки в суді

14.12.2021   12:14Агенцiя

Минулий тиждень для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області завершився тактико-бойовим злагодженням. Для його проведення на територію Чернігівського районного суду прибули близько 40 охоронців Феміди.

Під час тренування судові охоронці змоделювали та відпрацювали декілька сценаріїв розвитку подій при виникненні загроз правосуддю.

Зокрема, навчалися стримувати натовп агресивно налаштованих молодиків, що прийшли під будівлю суду. Залагоджували конфлікт з відвідувачем, який намагався проникнути на територію суду з вогнепальною зброєю. Опрацювали порядок дій наряду та резерву у разі виявлення предмету, схожого на вибухівку, деблокували виїзд спеціального транспорту з території суду. Паралельно відпрацьовували різні тактичні прийоми, такі як: «затримання», «видалення» та «деблокування приміщення» тощо.

Подібні тактико-спеціальні навчання є невід'ємною складовою службової діяльності Служби судової охорони. Кожне тренування стараються використати з максимальною користю для покращення професійної підготовки особового складу до реагування на нештатні ситуації, каже заступник начальника територіального управління (зі служби) Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Валерій Голець.

-  Одне діло - вивчити алгоритм на папері, інше - можливість покроково відпрацювати злагодженість дій на практиці, в умовах, наближених до реальних. Крім того, такі навчання загартовують наших бійців як фізично, так і психологічно, що також є важливим моментом під час несення служби з охорони об’єктів системи правосуддя, -  прокоментував Валерій Голець.

За оцінкою керівництва навчанням, усі його учасники успішно виконали поставлені перед ними завдання.
 

За інформацією ТУ ССО у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.