40,8 % жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19
За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 13 грудня в області зроблено 708 968 щеплень. Повну вакцинацію (2 дози) має 332 334 особи або 40,8 % дорослого населення. Ще 44 300 осіб (або 5,4 %) отримали першу дозу препарату.

Приріст проведених щеплень за тиждень (06.12.-12.12.2021) складає 2,9 відсоткові пункти (+ 24 273 щеплення):
– першою дозою вакцини – на 0,9 в.п. (+7 360 щеплень);
– другою – на 2 в.п. (+16 913 щеплень).
Усього в Україні від початку кампанії з вакцинації проведено 26 589 094 щеплення. Вакциновано – 14 131 445 осіб, з-поміж них дві дози отримали 12 457 651 особа.
Укотре нагадуємо, що вакцинація – єдиний засіб не допустити погіршення епідемічної ситуації.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
Крім того, не забувайте дотримуватися трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дистанція, носіння маски та користування антисептичними засобами. Бережіть себе та рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або до контакт-центру МОЗ за номером 0-800-60-20-19.
За інформацією Чернігівського інформаційно-аналітичного
центру медичної статистики
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.