За минулу добу в Чернігівській області виявлено 237 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 11 грудня в області зафіксовано 237 нових випадків COVID-19.

Зокрема 99 — у Чернігівському районі (в тому числі 80 — у Чернігові), 60 — у Ніжинському, 49 — у Прилуцькому, 27 — у Корюківському та 2 — у Новгород-Сіверському районі. 43 захворілих госпіталізовані.
На жаль, семеро людей померли. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
За минулу добу від коронавірусної хвороби в області одужали 640 осіб (86 лікувалися у медзакладах): 228 — у Чернігівському районі (в тому числі 32 — у Чернігові), 182 — у Ніжинському районі, 102 — у Корюківському, 77 — у Прилуцькому та 51 — у Новгород-Сіверському районі.
Загалом на Чернігівщині 91 990 випадків захворювання COVID-19, зокрема:
– 80 809 пацієнтів одужали;
– 7 988 — лікуються амбулаторно;
– 734 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 2 319 летальних випадків;
– 140 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели майже 1200 досліджень.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також — людей поруч.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.