На трьох мостах траси Р-56 Чернігів - Пакуль - Славутич - Чорнобиль проводяться роботи по забиванню паль
На автомобільній дорозі Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" - Чорнобиль капітально ремонтується одразу три мости.
Один поблизу села Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське.
Паралельно усім трьом мостам споруджені тимчасові об'їзні дороги.
Вже проведений демонтаж старих конструкцій штучних споруд.
Зараз проводяться роботи по забиванню паль довжиною від 10 до 14 метрів.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.

Експлуатаційний стан мостів - четвертий, тобто передаварійний. Це штучні споруди через суходіл. Їх довжина - по 18,5 метрів. Збудовані у 1967 році. Два з них у 1988 році були реконструйовані.
В процесі капітального ремонту старі конструкції будуть демонтовані. Забиті залізобетонні палі довжиною 10 метрів, всталштовані монолітні бетонні насадки, на опори буде влаштована прогонова будова, зроблене мостове полотно, зроблено сполучення мосту з підходами, проведено укріплення укосів і русла під мостом, відремонтовані підходи до мостів, облаштована система водовідводу, облаштована дорожня обстановка.
Підрядна організація - ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ РЕДДІТО".


Дорога Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" - Чорнобиль по маршруту проходить територією Чернігівської області, Республіки Білорусь та Київськоїх області, також забезпечує транспортний зв'язок до міста-анклав Славутича. В межах Чернігівської області дорога доступна для проїзду усім жителям без обмежень, а от по території Київської області - це Чорнобильська зона відчуження.
В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області було заплановано відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression