Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 22:27:03

Напад з ножем на 15-річного підлітка у Чернігові – підозрюваного взято під варту

10.12.2021   13:15Агенцiя

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Чернігівської окружної прокуратури мешканцю м. Чернігова оголошено про підозру за вчинення хуліганських дій із застосуванням колюче-ріжучого предмета (за ч. 4 ст. 296 КК України).

За даними слідства, 34-річний чернігівець, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів, ввечері 7 грудня в стані алкогольного сп’яніння неподалік одного з будинків по вул. Толстого у м. Чернігові умисно, безпричинно, діючи з хуліганських мотивів, завдав 15-річному підлітку декілька колото-різаних ударів ножем у ліве стегно.
Поранений неповнолітній госпіталізований.
Деснянський районний суд м. Чернігова обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Примітка. Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

 

Останні новини Чернігівщини

Про Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства» – на брифінгу у медіацентрі Чернігівської ОВА 13:33

Стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що проводиться щорічно з 25 листопада по 10 грудня.

На Прилуччині впроваджують сучасні безбар’єрні рішення для доступу до мистецької спадщини 12:21

У Прилуцькому краєзнавчому музеї імені Василя Маслова реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» – ініціатива, що поєднує унікальну локальну історію та сучасні цифрові технології, роблячи культурну спадщину доступною для кожного, незалежно від фізичних можливостей чи місця перебування.

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини