Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 01:07:08

Учасники АТО/ООС завжди можуть розраховувати на підтримку служби зайнятості

10.12.2021   09:27Агенцiя

Захисники Вітчизни, які шукають роботу, завжди можуть розраховувати на підтримку служби зайнятості у питаннях реінтеграції до мирного життя шляхом працевлаштування.

У період з 2015 року по 1 грудня 2021 року до обласної служби зайнятості за допомогою в пошуку роботи звернулись 3,7 тис. демобілізованих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. Кожного третього з них, а це 1,3 тис. осіб, було працевлаштовано. Зокрема, 162 демобілізованих військовослужбовців відкрили власну справу, отримавши допомогу по безробіттю одноразово; 14 - працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того, до тимчасової зайнятості було залучено 477 ветеранів. Вони брали участь у благоустрої населених пунктів, впорядкуванні місць поховання загиблих захисників Вітчизни, наданні допомоги сім'ям учасників АТО. За направленням служби зайнятості професійне навчання за актуальними на ринку праці професіями пройшли 244 особи. До речі, під гарантоване працевлаштування. Чоловіки переважно навчалися на слюсарів з механоскладальних робіт, слюсарів–ремонтників, електрогазозварників, операторів котелень, верстатників деревообробних верстатів тощо. Жінки, які проходили військову службу в зоні операції об’єднаних сил, опановували професії кухаря та перукаря.

За 11 місяців 2021 року на обліку в службі зайнятості області перебували 526 безробітних з числа учасників бойових дій. Роботу знайдено для 107 осіб. Цього року учасники бойових дій були затребуваними в сфері сільського та лісового господарства, переробній промисловості, торгівлі. Кожний третій ветеран повернувся до лав Збройних Сил України на військову службу за контрактом. Станом на 1 грудня цього року на обліку в службі зайнятості перебувають 209 безробітних ветеранів.

Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.