Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27
Минулої доби 7 грудня по області з вечора спостерігались опади у вигляді мокрого снігу. Для розчистки та обробки покриття протиожеледними матеріалами з ночі до ранку 8 грудня було задіяно: - 60 механізмів; - 69 працівників дорожніх організацій.
З 19:40 7 грудня було знято обмеження руху на автомобільній дорозі Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч поблизу села Брусилів Чернігівського району. Нагадаємо, рух ділянкою траси на км 14 +745 було закрито у зв'язку з ДТП - близько 07:40 вранці відбулося зіткнення вантажівки та пасажирського автобусу. Рух транспорту був обмежений майже на 12 годин у зв'яку з оформленням ДТП, проведенням слідчих дій та ліквідацією наслідків аварії обмежений .
8 грудня на 8:00 годину по Чернігову температура повітря становила -2,1°, вітер 5 м/с, вологість 94 %, тиск 748 мм рт.ст.
Сьогодні вдень хмарна погода, часом опади, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура вдень 0-2º морозу.
На час погіршення погодних умов дорожнє господарство області перебуває у режимі цілодобового чергування. Проводяться роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами. У першу чергу техніка виїзджає на дороги з найбільшою завантаженістю. Це міжнародні, національні та регіональні, далі - територіального значення.
Водії, завжди враховуйте погодні умови при плануванні поїздок та раціонально оцінюйте обстановку на дорозі! Просимо вас бути уважними та обережними за кермом при погіршенні погодних умов! Обирайте безпечну швидкість руху, тримайте дистанцію з іншими транспортними засобами. Не допускайте різкого гальмування та ризикованих маневрів, знижуйте швидкість перед населеними пунктами та пішохідними переходами. Гальмівний шлях на промерзлому та мокрому покритті є тривалішим Автівки мають бути перевзуті у зимову гуму. Водіям вантажівок з собою обов'язково слід мати ланцюги протиковзання, вони стануть у нагоді на ділянках з крутим підйомом та спуском.
Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах загального користування державного значення та надання інформації про стан проїзду Служба автодоріг у Чернігівській області має цілодобову гарячу лінію:
(0462) 661-893, 941-141 - зі стаціонарного;
0952714374 - з мобільного.
Несприятливі для автомобілістів погодні умови спостерігатимуться в області практично до кінця тижня.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.