У Ніжині з кранів течуть нечистоти
У нечистотах і смороді змушені жити мешканці вулиці Ващенка у Ніжині.

Вже 12 років люди просять у влади приєднати їхні будинки до міської каналізації. Нині ж стоки з їхніх помешкань збираються у вигрібних ямах, які ще й заповнюються підземними водами.
“Буває таке, що назад вертається каналізація, виливається усе у перший поверх, навіть у раковини, у ванни, унітази”, – каже жителька Ніжина Галина Пономаренко.
Проблеми почалися наприкінці 1999 року, коли Південно-Західна залізниця передала Ніжинській міській раді 18 двоповерхових будинків. Тоді ж, аби провести каналізацію, залізниця начебто перерахувала місту 100 тисяч гривень, а також будівельні матеріали. Та куди все поділося, місцева влада не знає.
Натомість мешканець пахучої вулиці Петро Волков усі офіційні папери має і доводить, що гроші в Ніжин давно пішли, але кудись зникли.
“У міськвиконкомі усі ці суми є, але вони їх знищили, поховали, точно так само як знищили проектно-кошторисну документацію. Проект на будівництво каналізації. І тільки дякуючи тому, що ми зробили свого часу копію, вони тепер нічого не можуть зробить”, – говорить житель Ніжина Петро Волков.
Скаржаться ніжинці і на те, що у них відібрали машину, яка мала безкоштовно викачувати стоки із вигрібних ям. У міській раді кажуть, що авто давно списали. Хоча люди стверджують – спецтранспорт їздить містом, а вони мусять чистити стоки за свої гроші ледь не щотижня.
У міській раді вкотре обіцяють, що шукатимуть гроші на проведення каналізації. Загалом треба півтора мільйона гривень і це для однієї вулиці та 70-ти квартир сума непідйомна. Тож, люди просять допомоги у депутатів Верховної Ради, аби ті, затверджуючи держбюджет наступного року, не забули про їхню біду.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).