Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 08:23:21

Службове житло, пільги на навчання, матеріальні заохочення: Варвинщина готується приваблювати медиків

06.12.2021   16:26Агенцiя

Програму місцевих стимулів для медичних працівників на 2022 рік мають розглянути на найближчій сесії Варвинської селищної ради (ОТГ) Прилуцького району. Відповідний проект рішення розміщений на сайті тергромади.

На заходи із підвищення якості медичного обслуговування населення, а саме розширення його доступності, впровадження нових підходів до організаційної роботи та заохочення медичних працівників до праці у громаді планують виділити із бюджету 450 тисяч гривень.
Так, на придбання житла для забезпечення лікарів службовим житлом (сплата податків та нотаріальних послуг) у 2022 році запланували 300 тисяч гривень.
Водночас, в рамках Програми лікарі, які вперше влаштуються в заклади охорони здоровя Варвинської тергромади отримають одноразову матеріальну допомогу. На це передбачать 50 тисяч гривень.
Ще 100 тисяч хочуть витратити на навчання студентів за лікарською спеціальність у ВНЗ з урахуванням проходження інтернатури. Аби скористатися даною пільгою майбутні лікарі повинні будуть відпрацювати в медичних закладах громади не менше 10 років.
Розглянути Програму мають 9 грудня на 19 сесії Варвинської ОТГ.

 

priluki.city

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 26 січня по 8:00 27 січня 2022 року

27 січня - який день, свято та прикмети

27 січня - який день, свято та прикмети 07:59

27 січня у світі відзначають День пам'яті жертв Голокосту, у Німеччині – День пам'яті жертв націонал-соціалізму, у США – День науково-популярного журналу "National Geographic" і День подяки своєму наставнику, у Канаді – День сімейної грамотності, а в Ісландії День Сонячної кави.

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини