Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 22:28:00

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

04.12.2021   12:01Агенцiя

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

За весь час пандемії в Україні⤵️

 🔺захворіло – 3 490 855 осіб;
 🔺одужало –  3 041 385 осіб;
 🔺летальних випадків – 88 002;
 🔺проведено ПЛР-тестувань – 16 051 772.

Кількість захворювань в регіонах за добу:

м. Київ – 1588;
Вінницька область – 530;
Волинська область – 561;
Дніпропетровська область – 770;
Донецька область – 816;
Житомирська область – 454;
Закарпатська область – 301;
Запорізька область – 499;
Івано-Франківська область – 331;
Київська область – 671;
Кіровоградська область – 187;
Луганська область – 177;
Львівська область – 739;
Миколаївська область – 446;
Одеська область – 848;
Полтавська область – 924;
Рівненська область – 489;
Сумська область – 295;
Тернопільська область – 249;
Харківська область – 408;
Херсонська область – 107;
Хмельницька область – 493;
Черкаська область – 730;
Чернівецька область – 207;
Чернігівська область – 386.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.