Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 18:03:09

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

03.12.2021   16:32Агенцiя

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

Зараз підрядник займається забиванням паль для нових опор мосту. Згодом проводитиметься демонтаж зношених старого мосту по одній половині проїзду.
Міст має протяжність 42,14 метрів. Збудований в 1974 році, у 1984 році був реконструйований. Матеріал - попередньонапружений залізобетон. Ширина 6 метрів, тротуари - 0,6 метрів. Експлуатаційний стан - IV, тобто передаварійний.
В процесі капітального ремонту буде проведений демонтаж старих конструкцій, встановлені бурозабивні палі, влаштовано монолітну прогонову будову, зроблена система водовідводу, зроблене покриття проїзної частини мосту, облаштовані тротуари.
Капітально оновити планується також ще один передаварійний міст на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка - через річку Тетева поблизу с. Гасичівка.
Підрядна організація - ТОВ "УКРТРАНСМІСТ".


Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.