Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 17:08:08

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури

01.12.2021   08:41Агенцiя

Рік тому під надійну охорону Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшли всі судові установи, які відправляють правосуддя в обласному центрі.

Сьомим і останнім об'єктом став Деснянський районний суд м. Чернігова.

- Деснянський суд - абсолютний лідер серед установ системи правосуддя області за кількістю розглянутих справ та відвідувачів. Так, упродовж 12 місяців співробітники теруправління забезпечили громадський порядок під час слухань 12778 судових процесів, здійснили перевірку та пропуск на територію суду 36118 осіб, - розповідає начальник судових охоронців Чернігівщини полковник Служби Олександр Рибак.  

Саме на Деснянський суд припадає найбільше резонансних судових засідань, які зачасту пов'язані з конфліктними ситуаціями та маніпуляціями з боку різних громадських угруповань. Окрім цього, в ході перевірок відвідувачів зафіксовано найбільше спроб пронесення до суду заборонених предметів. За рік було виявлено 376 таких предметів.

Справжнім випробуванням на міцність і зрілість для співробітників Служби стала пандемія, пік якої припав саме на кінець 2020 року. У зв`язку з цим, до основних обов'язків судових охоронців додалися функції контролю за дотриманням карантинних вимог та проведення температурного скринінгу.

Підтримання громадського порядку в режимі 24/7, оперативне реагування на загрози та усунення будь-яких втручань в правосуддя, збереження цілісності та недоторканості об'єктів та майна судів, виявлення та недопущення пронесення до суду небезпечних речей – лише частина завдань охоронців Феміди. Головна мета – дбати про цілковиту безпеку всіх, хто перебуває в судовій установі - її співробітників та кожного відвідувача, котрий звернувся сюди для вирішення того чи іншого питання.

 

Нагадаємо, на сьогоднішній день під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перебуває 17 об'єктів судової гілки влади, з яких 15 судів та 2 органи системи правосуддя.

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини