В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст
У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.
Орієнтовне завершення робіт та відновлення проїзду - до кінця 2021 року. Раніше у 2020 році на цій дорозі був відремонтований аварійний міст у селі Гмирянка. Усі мости збудовані у 1965 - 1967 роках, за тривалий час використання конструкції зносились та були не придатні до сучасного транспортного навантаження.
В процесі протиаварійних робіт здійснюється ремонт поверхонь елементів опор, прогонової споруди, влаштовується покриття на мосту та підходах, робиться система водовідведення, тротуари, встановлюється огородження, знаки та буде нанесена розмітка.
Роботи виконуються за рахунок експлуатаційного утримання. Підрядна організація - ТОВ Будівельна Компанія РЕДДІТО.
Об'їзд місця виконання дорожніх робіт у селі Ольшана здійснюється згідно схеми та відповідно встановлених знаків.
Від Ічні в сторону Прилук можна проїхати по маршруту:
1) автомобільною дорогою Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня рухатись з Ічні через с. Хаєнки в сторону с. Монастирище; в районі села Монастирище виїхати на дорогу Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин і рухатись в сторону Прилук;
2) автомобільною дорогою Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/ від Ічні рухатись через с. Парафіївка, с. Тростянець та с. Сокиринці; в районі с. Тростянець виїхати на дорогу Н-07 Київ - Суми - Юнаківка і рухатись в сторону м. Прилуки.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression