Через негоду 49 населених пунктів Чернігівщини опинились без електропостачання — тривають аварійні роботи
Сильні пориви вітру у ніч з 29 на 30 листопада пошкодили повітряні лінії електропостачання (ЛЕП) практично на всій території Чернігівщини. Сталося повне відключення 15 та часткове — 7 ЛЕП напругою 10 кВ, відключення 188 трансформаторних підстанцій.
Знеструмлено 49 населених пунктів на всій території області. Так, у Бобровицькому районі електричних мереж (РЕМ) – 1, у Борзнянському РЕМ – 4, у Городнянському – 9, у Козелецькому – 7, в Корюківському – 3, в Ріпкинському – 8, у Ніжинському – 5 та по 6 населених пунктів – у Новгород-Сіверському та Сновському районах електричних мереж.
Аварійно-відновлювальні роботи для якнайшвидшого поновлення електропостачання нині здійснюють 22 бригади, 23 одиниці техніки та понад 67 працівників АТ «Чернігівобленерго».
За повідомленням Департаменту з питань цивільного захисту
та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.