Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 04:10:03

У Чернігові кількість пацієнтів із важким перебігом COVID-19 не зменшується

23.11.2021   15:18Агенцiя

У Чернігові вже третій тиждень поспіль спостерігається повільне зменшення кількості хворих на COVID-19, але кількість госпіталізованих із цим діагнозом залишається приблизно на тому ж рівні.

За минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 1202 особи, одужали - 1352, госпіталізували - 191, виписали з лікарні - 163. На жаль, кількість померлих - як і минулого тижня, 38 осіб. Такі цифри на розширеній нараді у міській раді сьогодні, 23 листопада, озвучив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар.
У стаціонарі наразі перебуває 376 пацієнтів із встановленим діагнозом COVID-19 та підозрами на нього. Зайнятість ліжок у "ковідних" відділеннях - 74,5% від загальної кількості. Кисневої терапії потребують 295 осіб, на апаратах-ШВЛ – 9 пацієнтів. Завантаженість ліжок, підключених до кисню - 68%. Із загальної кількості госпіталізованих кисневу терапію отримує 80,9% хворих.
- Це дещо більші цифри, ніж були попереднього тижня. Вони говорять про те, що хоч кількість хворих і зменшується, але збільшується кількість пацієнтів з важким перебігом захворювання. Таке завжди відбувається наприкінці чергової хвилі, - зауважив Владислав Кухар.
Керівник другої міської лікарні вчергове наголосив на важливості пришвидшення проведення масової вакцинації населення проти COVID-19, зокрема, серед працівників всіх підрозділів міської ради. Він висловив прохання усім керівникам нагадати працівникам про те, що необхідно звернутися до центрів чи пунктів вакцинації й зробити друге щеплення.

Наразі в Чернігові першою дозою вакцини проти COVID-19 вже щеплено 104 783 особи (44,6% від загальної кількості тих, хто підлягає вакцинації), обома дозами – 77 497 людей (33%).

 
Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.