Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 06:57:21

Вироком суду призначено покарання мешканцю м.Чернігова за нанесення тілесних ушкоджень товаришу, від яких останній помер

20.11.2021   09:15Агенцiя

Вироком Деснянського районного суду м.Чернігова від 17.11.2021 визнано винним 40-річного жителя м.Чернігова у нанесенні тілесних ушкоджень своєму товаришу, від яких останній помер (ч.2 ст.121 КК України).

 

Прокурором в судовому засіданні доведено, в червні 2018 року обвинувачений, знаходячись за місцем свого мешкання в одному з будинків по проспекту Миру у м.Чернігові, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в ході конфлікту, що виник мотивів раптових неприязних відносин, з метою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень наніс потерпілому не менше 7 ударів руками та ногами в область голови, чим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень.

Внаслідок спричинених тілесних ушкоджень потерпілий помер через 2 тижні в одному з лікувальних закладів міста.

Судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі, враховано щире каяття та визнання вини обвинуваченим, та призначено покарання у виді 7 років 10 місяців позбавлення волі.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини