Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 04:22:57

Керівник поліції Чернігівщини провів прийом громадян у Крутівській та Плисківській територіальних громадах

20.11.2021   08:50Агенцiя

Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський особисто поспілкувався з мешканцями Крутівської та Плисківської громад Ніжинського району та посприяв у розв’язанні їх проблем.

У Крутівській громаді керівник обласної поліції провів прийом громадян спільно з начальником Ніжинського районного відділу поліції Володимиром Духном та представниками місцевої влади.

На прийомі громадяни зверталися з проханням допомогти встановити дорожні знаки, щоб обмежити рух вантажівок у населених пунктах. Також місцеві мешканці виступили з ініціативою встановити додаткові дорожні знаки на аварійно-небезпечних ділянках.

Начальник поліції області підтримав таку ініціативу та надав конкретні юридичні рекомендації з цього питання.

Також громадян турбувало питання, як захиститися від шахраїв, які представляються соціальними робітниками та зі злочинною метою втираються в довіру людей, переважно пенсійного віку.

Володимир Нідзельський закликав громадян не впускати до своїх осель незнайомців, які можуть представлятися працівниками соціальних та комунальних служб.

– У разі, якщо візитери представляються співробітниками комунальної служби чи соціальними працівниками, – зателефонуйте диспетчеру чи в соціальну установу, щоб з’ясувати, чи направляли їх на вашу адресу. Якщо неподалік свого дому чи оселі сусідів ви помітили невідомих осіб, які здаються вам підозрілими – телефонуйте на «102», – сказав керівник поліції області.

Начальник поліції Чернігівщини зазначив, що поліцейські проводять масштабну антишахрайську кампанію та у доступній формі розповідають громадянам, як убезпечитися від найпоширеніших шахрайських схем.

Під час прийому у Плисківській громаді присутні обговорили впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади». Ще у лютому цього року в Плисках запрацювала поліцейська станція. Вже незабаром, після проходження конкурсу, там має приступити до виконання своїх службових обов’язків поліцейський офіцер громади.

– Цей безпековий проект ми реалізовуємо завдяки ініціативі та підтримці з боку громади. Переконаний, що співпраця поліції і територіальної громади вкрай важлива. Під час сьогоднішнього прийому я звернув увагу на великий інформаційний банер з протидії шахрайствам, який розробила поліція Чернігівщини. Закликаю інші територіальні громади брати приклад з Плисківської ТГ і також розміщувати в себе антишахрайські банери та листівки. Такі прості кроки можуть вберегти людей від шахраїв, адже громадяни будуть проінформовані про такі шахрайські схеми і знатимуть, як протидіяти зловмисникам, – підсумував Володимир Нідзельський.

Наступний прийом громадян відбудеться 23 листопада у Новобілоуській та Любецькій громадах. З графіком зустрічей в інших громадах можна ознайомитися нижче. Поліція закликає охочих записуватися на прийом за номером телефону (0462) 619-110.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.