За минулу добу рятувальники Чернігівщини 12 разів залучалися до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам
Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 8 пожеж, з яких 5 в житловому секторі,2 на транспорті та 1 сміття.
Попередньо встановлено, що причинами пожеж послужило:недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок та електромереж, несправність електричної системи автомобіля,необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Вогнем пошкоджено 2 житлових будинки, господарча будівля, гараж та автомобіль, знищено 1 господарчу будівлю та автомобіль, а також майно.
О 21:55 стався вибух на четвертому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку №2 за вул. Будівельників смт Замглай Ріпкинської територіальної громади Чернігівського району. В результаті вибуху господар квартири, 1953 р.н.,отримав опіковий шок та термічні опіки І-ІІ ступеню обличчя та верхніх кінцівок (24% тіла) і був доставлений до КЗ "Ріпкинська центральна районна лікарня". Стан потерпілого - тяжкий. Внаслідок вибуху пошкоджені майно, вікна, вхідні двері та балкон даної квартири, а також вхідні двері двохсусідніх та вікна у під'їзді будинку. Попередня причина вибуху - порушення правил експлуатації газового обладнання, внаслідок яких стався вибух газу. Остаточна причина встановлюється. Підрозділи ДСНС за призначенням не залучались.
Крім того, о 12:30 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпрозначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищені 2 артилерійські снаряди калібром 152 мм часів Другої світової війни, які були виявлені напередодні на відкритій території біля с. Жилин Млинок Остерської територіальної громади Чернігівського району.
Також, підрозділи ГУ ДСНС залучалисядля надання допомоги працівникам поліції по відкриванню дверей квартири у м. Корюківка та для проведення робіт по прибиранню поваленого дерева з проїжджої частини автодороги в м. Чернігові.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.
Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46
У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.
У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33
У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.
Ринок праці мовою цифр 10:28
Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20
Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.