Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 16:56:33

Медичне обладнання, придбане за кошти платників податків, має приносити користь громаді — В’ячеслав Чаус на Новгород - Сіверщині

17.11.2021   17:33Агенцiя

Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус з робочою поїздкою перебуває сьогодні у Новгород-Сіверському районі. У центрі уваги — об’єкти «Великого будівництва» та стан вакцинації в регіоні.

Реконструкція приймально-діагностичного відділення Новгород-Сіверської центральної міської лікарні імені І.В. Буяльського була завершена навесні цього року. Тож модернізоване відділення працює вже кілька місяців.

Як і для інших опорних лікарень області, для Новгород-Сіверської ЦМЛ коштом державного бюджету придбані апарат ультразвукової діагностики, стаціонарна рентгенівська діагностична система, комп’ютерний томограф, власним коштом закладу — дефібрилятори, функціональні медичні ліжка, монітори пацієнтів, централізовану станцію моніторингу; аналізатори крові та сечі.

Придбане в рамках президентської програми обладнання змонтоване, необхідна для його роботи ліцензія отримана. Проте комп’ютерний томограф в дію не запущений. Виконавець робіт досі не зміг вибрати час, щоб до кінця виконати свої зобов’язання.

— Подібні ситуації неприпустимі! — наголосив голова облдержадміністрації. — Не має значення, хто був замовником робіт — місцева рада, УКБ чи сам заклад. Про такі випадки слід негайно повідомляти обласне управління охорони здоров’я. А якщо і його втручання не допоможе — мене особисто. Разом будемо шукати важелі впливу на підрядника та вимагати вчасного виконання зобов’язань. Обладнання, придбане за кошти держави (вважай — платників податків) має приносити користь громаді. Тим більше, якщо це стосується найціннішого — життя та здоров’я людей.

Оскільки в полі зору голови ОДА постійно перебуває питання вакцинації населення від Covid-19, В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою центру масової вакцинації у Новгороді-Сіверському. За словами генеральної директорки міського Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксани Черненко, вакцинація в громаді проходить повільніше, ніж хотілось би фахівцям: хоча б одне щеплення отримали тільки 30% громадян.

— Лише за умови формування колективного імунітету ми всі зможемо повернутися до життя у звичних умовах. А це можливо тільки у випадку вакцинації не менше 60% населення, а краще — більше. Тож роботу з населенням у цьому напрямку варто максимально активізувати, — наголосив голова ОДА під час брифінгу та закликав жителів Новгород-Сіверщини щепитися від коронавірусу.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху провела чергове засідання

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху провела чергове засідання 16:32

У Чернігівській міській раді сьогодні, 21 січня, під керівництвом заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху. У роботі комісії взяли участь також представники структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та заявники.

На оновленій дорозі Ніжин - Прилуки вже крадуть знаки

На оновленій дорозі Ніжин - Прилуки вже крадуть знаки 16:30

На щойно відремонтованій у 2021 році дорозі Ніжин – Прилуки зафіксовані крадіжки засобів організації та безпеки дорожнього руху. На оновленій 75-кілометровій ділянці у січні 2022 року дорожники виявили пропажу 13 дорожніх знаків. У більшості випадків зловмисники їх зрізали зі стійками.

Ніжинські рятувальники стали переможцями у змаганнях з футзалу серед силовиків

Ніжинські рятувальники стали переможцями у змаганнях з футзалу серед силовиків 16:23

20 січня на території Ніжинського міського центру «Спорт для всіх» у спортивному комплексі «Зірка»пройшли змагання за "Кубок з футзалу-2022" серед правоохоронних органів та структурних підрозділів ДСНС

За дискримінацію у вакансіях — штраф

За дискримінацію у вакансіях — штраф 16:20

З 8 січня 2022 року роботодавців штрафуватимуть, якщо у своїх вакансіях вони зазначатимуть бажану стать кандидата, вік, расу чи колір шкіри.