Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 19:33:47

Прикордонники виявляють підробні сертифікати

17.11.2021   13:34Агенцiя

Карантинні обмеження, які є чинними для перетинання державного кордону, ситуація у пунктах пропуску та протидія порушенням карантинних обмежень з боку прикордонників.

За інформацією, озвученою заступником директора департаменту начальником управління організації прикордонного контролю генерал-майором Юрієм ЛИСЮКОМ у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021р. № 954, іноземці та особи без громадянства, які в’їжджають в Україну з метою транзиту та мають документи, що підтверджують виїзд з країни протягом 48 годин, звільняються від самоізоляції, встановлення додатку «Вдома» та проходження тестування в Україні. Також для всіх іноземних громадян та власників посвідки на тимчасове проживання незалежно від країни прибуття для в’їзду в Україну незмінною залишається необхідність мати поліс страхування, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на весь термін перебування в Україні.
Окрему увагу приділено питанню перевірки на державному кордоні сертифікатів про вакцинацію.
Починаючи з 21 серпня цього року прикордонники здійснюють перевірку відповідних Covid-сертифікатів за допомогою устаткування, яке використовує програмне забезпечення SafeBorder.
На сьогодні кількість перевірених новим застосунком документів стрімко наближається до 1 мільйона, що вже має свою ефективність та результати.
Для прикладу, за минулий тиждень охоронці кордону перевірили понад 79 тисяч сертифікатів про вакцинацію від Covid-19. У загальній кількості дійсних документів вивлено і три десятки пдроблених. Це становить близько 0,04% тижневого обсягу перевірених сертифікатів.
За минулу добу прикордонники просканували понад 10,2 тисячі QR-кодів. Левова частка цих сертифікатів була перевірена у пунктах пропуску на західному кордоні – 4513 та 4904 - у столичних аеропортах. Підроблених за добу виявлено 11 сертифікатів.
Усього з 00.00 21.08.21 перевірено – 940 тисяч 125 сертифікатів, із них виявлено 1737 недійсних та 594 підроблених сертифікатів про вакцинацію.

 

Державна прикордонна служба

 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини