СБУ припинила «бізнес», який налагодили одесит, киянин та жителі прикордонних районів Чернігівщини
СБУ ліквідувала міжнародний канал контрабанди анаболічних стероїдів до РФ з мільйонними оборотами
Співробітники Служби безпеки України заблокували діяльність злочинного транснаціонального угруповання. Зловмисники налагодили транзитний канал контрабандного переправлення анаболічних стероїдів через Україну до РФ
За даними слідства, організували «бізнес» мешканці з різних регіонів України: одесит, киянин та жителі прикордонних районів Чернігівщини.
На територію України «товар» потрапляв з Республіки Молдова поза митними пунктами пропуску. Зловмисники отримували «передачу» від спільника з Молдови, а потім стероїди доставляли на Чернігівщину, де в обхід митного пункту пропуску переправляли замовникам з РФ.
За інформацію спецслужби, контрабандний канал існував з початку року, а його щомісячний оборот сягав до 1 млн грн.
У межах кримінального провадження проведено обшуки за адресами проживання зловмисників та за місцями зберігання «товару» в Чернігівській, Одеській областях та у Києві.
У ході обшуків вилучено понад 3 тисячі пігулок Metandienon та інші речові докази протиправної діяльності.
Правоохоронці затримали організатора контрабандної схеми відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі затриманому оголошено про підозру за ч. 1 ст. 201 (контрабанда) та ч. 1 ст. 321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.
Викриття та блокування каналу контрабанди здійснювали співробітники УСБУ в Чернігівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05
День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.