Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 17:05:34

КП «Чернігівводоканал» вперше ініціювало дострокове припинення договору з перевізником

15.11.2021   16:19Агенцiя

Розпочинаючи роботу по утилізації каналізаційних стоків, які приймаються станцією зливу, КП «Чернігівводоканал» попередило всіх підприємців про те, що несанкціонований скид стічних вод у природнє середовище – заборонений.

Кожен з підприємців підписав договір, в якому прописано дострокове його розірвання у разі порушення екологічних норм. В листопаді, вперше за сім місяців роботи, КП «Чернігівводоканал» ініціювало дострокове припинення договору з перевізником.

Причиною дострокового припинення договору стало повідомлення про те, що перевізник здійснив несанкціонований скид стічної води на території Седнівської селищної ради. Повідомлення до КП «Чернігівводоканал» надійшло від голови Седнівської селищної ради С.М. Маслова.

Зокрема, в листі №02-27/901 від 11.11.2021 йдеться про те, що автотранспортним засобом, державний номер СВ4952СТ, марки IVECO, що значиться в Договорі про надання послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) 4/21 від 31.03.2021 укладеного між ФОП Дячок Г.М. та КП «Чернігівводоканал», 09.11.2021 на території Седнівської селищної ради проведено несанкціонований скид стічної води.

З огляду на зазначене, керуючись п.6.6 Договору, КП «Чернігівводоканал» повідомляє про дострокове припинення дії даного Договору.

На строк передбачений п.9.3. Договору, враховуючи залучення правоохоронних органів, до з’ясування всіх обставин справи, надання послуг з прийому рідких побутових відходів для ФОП Дячок Г.М. на зливовій станції прийому стоків на території каналізаційних очисних споруд міста за адресою: вул.Колективна, 58, с.Гущин, Чернігівського району, Чернігівської області, припинено з 11.11.2021.

Нагадаємо, що на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 18.03.21 виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) визнано КП «Чернігівводоканал».
З 01.04.21 в районі села Гущин на території каналізаційних очисних споруд міста працює сучасна станція приймання стоків типу STZ211, продуктивністю 60 мЗ/год, виробництва фірми ЕNКО (Польща).

Автоматична станція приймання стоків працює в режимі 24/7.
Всі перевізники, які уклали договір з КП «Чернігівводоканал», облаштували свій транспорт GPS-трекерами та зобов’язалися дотримуватись норм законодавства щодо недопустимості зливу стоків у невстановлених місцях.

 

За інформацією КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху провела чергове засідання

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху провела чергове засідання 16:32

У Чернігівській міській раді сьогодні, 21 січня, під керівництвом заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху. У роботі комісії взяли участь також представники структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та заявники.

На оновленій дорозі Ніжин - Прилуки вже крадуть знаки

На оновленій дорозі Ніжин - Прилуки вже крадуть знаки 16:30

На щойно відремонтованій у 2021 році дорозі Ніжин – Прилуки зафіксовані крадіжки засобів організації та безпеки дорожнього руху. На оновленій 75-кілометровій ділянці у січні 2022 року дорожники виявили пропажу 13 дорожніх знаків. У більшості випадків зловмисники їх зрізали зі стійками.

Ніжинські рятувальники стали переможцями у змаганнях з футзалу серед силовиків

Ніжинські рятувальники стали переможцями у змаганнях з футзалу серед силовиків 16:23

20 січня на території Ніжинського міського центру «Спорт для всіх» у спортивному комплексі «Зірка»пройшли змагання за "Кубок з футзалу-2022" серед правоохоронних органів та структурних підрозділів ДСНС

За дискримінацію у вакансіях — штраф

За дискримінацію у вакансіях — штраф 16:20

З 8 січня 2022 року роботодавців штрафуватимуть, якщо у своїх вакансіях вони зазначатимуть бажану стать кандидата, вік, расу чи колір шкіри.