Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 08:20:07

Перелік причалів затверджено

14.11.2012   13:24

Виконання громадянами норм та порядку перебування у контрольованих прикордонних районах та прикордонній смузі, що регламентоване Постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 року “Про прикордонний режим”, не зважаючи на свою чотирнадцятирічну історію, досі дуже турбує керівництво Чернігівського прикордонного загону.

З початку цього року вже зафіксовано 700 випадків порушення прикордонного режиму і притягнення громадян до адміністративної відповідальності за статтею 202 “Порушення прикордонного режиму або режиму в пунктах пропуску через державний кордон України” Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме винесення попередження або накладення штрафу на громадян до 51 гривні, а на посадових осіб – від 51 до 119 гривень.

40 відсотків, а це майже 300 громадян, були затримані за незаконний, поза встановленими пунктами базування маломірних суден, вихід на акваторію водойм по яких проходить державний кордон і на яких встановлені режимні обмеження.
В результаті копіткої та наполегливої роботи по опрацюванню пропозицій органів місцевого самоврядування, на виконання пункту 27 Постанови КМУ №1147, Чернігівською облдержадміністрацією видано розпорядження від 29.10.12 року №397 “Про визначення місць для облаштування пунктів базування маломірних суден та інших плавзасобів в Чернігівській області”.

Цим розпорядженням визначено 30 місць для облаштування таких пунктів базування, а саме у Новгород-Сіверському районі на річках Десна і Судость – 6, у Щорському районі на річках Снов і Цата – 8, у Ріпкинському районі на річці Дніпро – 10 та у Чернігівському районі на річці Дніпро – 6. Але визначення таких місць – це тільки половина справи. Наступного року, по завершенню весняного паводку, розпочнеться процес обладнання цих пунктів базування.

Ознайомитися з повним Переліком пунктів базування можна на сайті Чернігівської облдержадміністрації: www.cg.gov.ua, в розділі Поточна діяльність/Розпорядження голови ОДА.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону–начальник прес-служби, підполковник

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ