На Чернігівщині рятувальники здійснюють заходи щодо профілактики пожеж у природних екологічних системах
Фахівці районних управлінь та відділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області здійснюють профілактично-роз’яснювальні рейди, направлені на запобігання пожежам у природних екологічних системах.
В ході інформаційно-роз'яснювальних бесід із громадянами рятувальники доводять вимоги пожежної безпеки під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах та поблизу торфовищ. Крім того, вогнеборці розповідають про численні приклади та наслідки пожеж, іноді трагічні, причинами яких послужила людська недбалість або ж необережність у поводженні з вогнем, безвідповідальне ставлення до проблеми спалювання сміття та сухої рослинності.
Профілактичні пам'ятки з питань безпечної поведінки фахівці Служби порятунку "101" розповсюджують серед громадян аби останні могли вчасно попередити лихо та не стати його винуватцем.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».