Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 19:53:36

День сліпих у Чернігові

14.11.2012   11:03Агенцiя

Світ відзначив Міжнародний день сліпих. Ця пам’ятна дата поки що не дуже помітна у вітчизняному календарі. Але небайдужі люди намагаються привернути до неї увагу. В цьому можна було переконатися на Красній площі у Чернігові.

День сліпих у Чернігові

День сліпих у Чернігові

Маленькій Софійці чотири рочки. Вона ніколи не бачила білого світу, адже народилася зі страшною вадою – в неї немає очних яблук.

А скільки серед нас людей з вадами зору? І не просто з вадами, а й таких, що ніколи не бачили або ніколи не побачать сонячного променю? Лише чернігівська громадська організація “Голос батьків” опікується 21-ю сім’єю, де є сліпа людина. Привернути увагу до їх потреб була покликана акція, організована в Міжнародний день сліпих на Красній площі в обласному центрі. З дитячих рук в небо злетіли повітряні кульки з намальованими на них очами в чорних окулярах.

Організація “Голос батьків” з’явилася півтора року тому саме як об’єднання батьків, чиї діти мають вади зору. Зараз, повторимося, під її опікою 21 родина. Але нові члени в організації з’являються постійно. Це значить, що сліпим потрібна постійна підтримка. І згадувати про них треба не тільки в Міжнародний день сліпих.

http://chodtrk.com.ua/?p=6669

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини