Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 21:50:21

На Чернігівщині митниця домовилася з управлінням Держпраці

12.11.2021   08:33Агенцiя

10 листопада між Чернігівською митницею та Управлінням Держпраці в Чернігівській області підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння у сфері державного ринкового нагляду та контролю продукції.

Підписанням Меморандуму сторони висловили намір узгоджувати свої дії в сфері ринкового нагляду та надавати всебічну підтримку для ефективного співробітництва.
 
«Ми домовились про взаємне сповіщення щодо випадків виявлення нехарчової продукції, яка при її використанні за призначенням становить загрозу суспільним інтересам», - зауважив начальник Чернігівської митниці Олександр Семирга.
 
Микола Глущенко, начальник Управління Держпраці в Чернігівській області, наголосив на необхідності проведення спільної роз’яснювальної роботи для підвищення рівня правової обізнаності суб’єктів господарювання щодо реалізації права на безпечність нехарчової продукції.
 
Також сторони погодились заздалегідь планувати та систематизувати заходи ринкового нагляду і контролю продукції та вдосконалювати їх на основі регулярної оцінки та аналізу.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини