Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 19:45:47

У Чернігові пройшла зустріч українських та американських військових

09.11.2021   10:10Агенцiя

В оперативному командуванні «Північ» відбулася робоча зустріч Аташе Сухопутних військ при Посольстві США в Україні полковника Брендона ПРЕСЛІ з командувачем військ генерал-майором Віктором НІКОЛЮКОМ та офіцерами управління.

У ході візиту керівний склад ОК«Північ» та американські колегиобговорили ряд питань щодо безпекової ситуації у північно-східному регіоні України та напрямки співробітництва з США.

- Наші підрозділи неодноразово проходили навчання за участі та під керівництвом американських інструкторів. Це і є один із результативних напрямків нашої спільної роботи. Сподіваюся, що співпраця буде тільки поглиблюватися, а позитивні результати нарощуватимуться, - зазначив командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Віктор НІКОЛЮК. – Адже важливо, що задача у нас одна – це перемога над ворогом.

У ході брифінгу української сторони до американських партнерів була доведена інформація про безпекову ситуацію у територіально-сухопутній зоні відповідальності ОК «Північ». Також окремо зупинилися на вже отриманому досвіді управління та підпорядкованих військових частин у ході участі воперації Об’єднаних сил за відповідними напрямками діяльності, зокрема в логістиці, розвідці, в системі зв’язку тощо.
Полковника Брендона ПРЕСЛІ та його помічника майора Джеймса ТІППЕТСА цікавили ефективність тадосвід використання матеріально-технічної допомоги, отриманої від США у ході виконання бойових завдань українськими військовими. Серед іншого увагу акцентували на застосуванні ПТРК «Javelin».

Звичайно, зустріч не пройшла без обговорення перспективних напрямків співробітництва та подальших спільних дій українських військових та партнерів країни-члена НАТО задля укріплення обороноздатності України.

На згадку про плідну зустріч генерал НІКОЛЮК та полковник ПРЕСЛІ обмінялися сувенірами.

Світлана Халімоненко, служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ»

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини