Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 18:28:49

7 листопада - День працівника соціальної сфери

05.11.2021   08:15Агенцiя

7 листопада фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень відзначають своє професійне свято - День працівника соціальної сфери.

Управлінням, незважаючи на складну епідемічну ситуацію спричинену гострою респіраторною хворобою COVID-19 та карантинні заходи, забезпечено стабільну роботу по наданню матеріального забезпечення застрахованим особам Чернігівщини у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю і пологами, за наслідками нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань.
Кожна застрахована особа, як і раніше, отримує в разі травми або хвороби, у тому числі від COVID-19, компенсацію втраченого за період лікування заробітку.

За дев'ять місяців цього року відділеннями управління Фонду нараховано 267,2 млн гривень матеріального забезпечення для 49,7 тис. працюючих громадян, у тому числі для 1 702 жінок, які перебували у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами та яким нараховано допомогу на суму 56,8 млн гривень.

Застрахованим особам, що працюють на підприємствах області, на виплату лікарняних у зв’язку з травмами, хворобами, доглядом за хворими родичами або ізоляцією від COVID-19 було направлено 209,4 млн гривень.
У 2021 році нараховано та виплачено у повному обсязі страхові кошти на загальну суму майже 12,0 млн гривень, у тому числі 11,3 млн - 7 сім’ям медичних працівників, які померли внаслідок інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, під час виконання професійних обов'язків в умовах підвищеного ризику зараження. Допомоги було профінансовано Фондом соціального страхування України за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Під постійним піклуванням управління знаходяться 2 972 потерпілих на виробництві та члени їх сімей, серед яких 1 430 є особами з інвалідністю та 245 - внутрішньо переміщені особи. Всі вони своєчасно щомісяця отримують гарантовані державою страхові виплати у зв'язку зі стійкою втратою професійної працездатності та інші види допомог. В цьому році сума таких виплат склала 68,8 млн гривень.
Медико-соціальні послуги отримали 252 потерпілих на виробництві на загальну суму 4,7 млн грн.

Медичну реабілітацію в санаторно-курортних закладах пройшли 7 потерпілих на виробництві та 58 потерпілих з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва і професійних захворювань оздоровлено в санаторно-курортних закладах України.

Відновлювальним лікуванням після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було забезпечено 298 працюючих застрахованих осіб на загальну суму 4,0 млн грн.
Соціальна захищеність застрахованих осіб - основний напрям роботи управління, в структурі якого працює 119 висококваліфікованих спеціалістів, які своєю працею допомагають громадянам Чернігівщини отримувати матеріальне забезпечення та страхові виплати.

                Володимир Нашиванько, начальник управління
                     виконавчої дирекції Фонду соціального
                     страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини