Поліцейські Чернігівщини затримали підозрюваного у крадіжці майже 180 тонн насіння з ангару в Талалаївській громаді
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали у Харкові чоловіка, причетного до крадіжки насіння соняшника зі складського приміщення.

Загальна сума збитків підприємства перевищила 2 мільйони гривень.
Зранку 31 жовтня до Прилуцького районного відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку із зерносховища. Заявник розповів правоохоронцям, що виявив нестачу в ангарі значного об’єму сільськогосподарської продукції.На місці події працювала група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу поліції. Поліцейські з’ясували, що, за уточненим даними, з ангару зникло майже 180 тонн насіння соняшника.
Правоохоронці зібрали слідову інформацію та інші речові докази скоєння злочину, провели подворовий обхід, опитали мешканців села. В ході комплексу оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до злочину причетний 56-річний місцевий мешканець. Зловмисник працював на цьому ж підприємстві та мав безперешкодний доступ до продукції.
Поліцейським стало відомо, що після виявлення факту крадіжки зловмисник мерщій залишив село та виїхав до іншої області України.
Невдовзі оперативники Прилуцького районного відділу поліції встановили, що підозрюваний знаходиться в Харкові, та одразу ж вирушили туди. Під час затримання зловмисника поліцейські вилучили у нього більше 16 тисяч доларів США та майже три тисячі гривень, здобутих злочинним шляхом.
Затриманий зізнався у скоєному та пояснив правоохоронцям, яким чином він вивозив з підприємства та реалізовував підконтрольну продукцію. Тривала така діяльність близько місяця.
Наразі фігуранту оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 5 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах). Зловмиснику загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Суд обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.