Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 18:47:37

Чернігівщина — у трійці лідерів за дотриманням вимог та принципів регуляторної політики

04.11.2021   10:19Агенцiя

Про це на онлайн-засіданні профільної робочої групи повідомив керівник Державної регуляторної служби України Олексій Кучер.

Учасники розглядали результати аналізу реалізації державної регуляторної політики та проведення дерегуляції на регіональному рівні за підсумками січня–вересня.
Чернігівську область на засіданні міжрегіональної робочої групи з питань здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності на регіональному та місцевому рівнях представляв заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов.
Лідери та аутсайдери у рейтингу областей визначалися за такими критеріями:
- рівень планування у сфері реалізації державної регуляторної політики;
- наявність постійних комісій з питань реалізації такої політики при відповідних радах органів місцевого самоврядування;
- наявність відповідального підрозділу чи посадової особи для реалізації державної регуляторної політики;
- наявність та наповненість вебсайтів органів місцевого самоврядування інформацією таких питань;
- стан перегляду регуляторних актів.
Довідково. У Чернігівській області діє 69 регуляторних органів: 6 місцевих органів виконавчої влади (обласна та 5 районних державних адміністрацій) та 63 органи місцевого самоврядування (обласна рада, 5 районних рад, 57 територіальних громад).
Перелік чинних  регуляторних актів на усіх рівнях станом на 23 вересня поточного року налічував 385 регуляторних актів (30 актів місцевих органів виконавчої влади та 355 актів органів місцевого самоврядування). Упродовж липня–жовтня переглянуто 47 регуляторних актів.

За повідомленням Департаменту економічного розвитку
 Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини