Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 19:21:17

За позовом прокурора землю витребувано з незаконного володіння

04.11.2021   10:14Агенцiя

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 02.11.2021 задоволено позов Прилуцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Линовицької селищної ради щодо витребування з незаконного володіння суб'єкта господарювання земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га, розташованої на території Удайцівської сільської ради Прилуцького району.

Як встановлено прокурором, земельна ділянка набута з приватної власності незаконно та за рішенням суду підлягала вилученню на користь держави. Разом з тим, з метою ухилення від повернення сільськогосподарських земель, у ході розгляду справи фізичною особою спірну земельну ділянку відчужено на користь юридичної особи, керівником якої і є ця особа.
З метою реального  захисту інтересів держави прокурором забезпечено своєчасне звернення до суду з негаторним позовом з вимогою витребувати землі у державну власність.
За результатом судового розгляду, надавши оцінку доводам сторін, позов прокурора задоволено в повному обсязі.
 

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини