Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 30 серпня, 01:43:44

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип

04.11.2021   08:45Агенцiя

З 01.10.2021 року розпочався новий епідемічний сезон захворюваності на грип та ГРВІ. Проводиться щотижневий моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

За 43 тиждень 2021 року в області захворіло 8182 особи, з них 2068 дітей, рівень захворюваності перевищує епідемічний поріг на 58,5%. Серед госпіталізованих (175 осіб) переважають дорослі (79,0%).

Перевищення епідемічного рівня захворюваності за 43 тиждень зареєстровано у Бобровицькому, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Куликівському, Ніжинському, Н-Сіверському, Носівському, Прилуцькому, Ріпкинському, Семенівському, Талалаївському, Сновському районах, мм.Ніжин та Чернігів.

Гострі респіраторні захворювання, до яких відноситься і коронавірусна хвороба COVID-19 відносяться до групи крапельних інфекцій. Збудних передається повітряно-крапельним шляхом.

Щоб уберегти себе від захворювання на грип, ГРВІ та коронавірусну хворобу (COVID-19) необхідно:
- уникати масових скупчень людей,
- дотримуватись соціальної дистанції в громадських місцях,
- користуватись одноразовими масками у приміщенні та транспорті,
- провітрювати приміщення і робити вологе прибирання,
- повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми, одягатися згідно погоди,
- дотримуватись особистої гігієни, в т.ч. часто мити руки з милом або обробляти їх дезінфікуючим гелем із вмістом спирту,.
- користуватися одноразовими паперовими серветками і рушниками,
- залишатися вдома при перших ознаках хвороби,
- прикривати рот і ніс під час кашлю та чхання.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини