З початку року поліцейські притягнули до відповідальності майже тисячу домашніх кривдників у Чернігівському районі
Упродовж десяти місяців поліція склала 964 адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства.
Так, лише у місті Чернігові співробітники сектору протидії домашньому насильству Чернігівського районного управління поліції притягнули до відповідальності 491 домашнього кривдника. У Городні за вчинення домашнього насильства поліцейські склали адміністративні протоколи на 110 громадян, у Козельці – на 133, у Ріпках – на 64, у Куликівці – на 63.
Крім того, поліцейські загалом винесли 373 термінові заборонні приписи стосовно кривдників у Чернігівському районі. Вони обмежують порушника у певних правах. Наприклад, йому можуть заборонити перебувати в одному приміщенні з постраждалим від домашнього насильства, наближатися до потерпілих, телефонувати їм і так далі. І той факт, що агресор є власником житла, на ситуацію не впливає. Він не позбавляється права на житло, обмежуються лише його права.
Боротьба з домашнім насильством – один із пріоритетних напрямків роботи поліції. Поліцейські займаються не тільки реагуванням та притягненням правопорушників до відповідальності. Їхнє завдання також – професійна консультація постраждалих від домашнього насильства.
Нагадаємо, що в Україні посилили відповідальність за вчинення домашнього насильства.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.
У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51
Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.