Про Центри вакцинації, бізнес у «червоній» зоні та наявність кисню — на нараді з Олексієм Чернишовим
Епідемічна ситуація у Чернігівській області, яка перебуває наразі у «червоній» карантинній зоні, вимагає пришвидшення темпів щеплення, корегування графіку роботи Центрів масової вакцинації та контролю за дотриманням протиепідемічних заходів.

На цьому наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час перевірки роботи Центрів вакцинації у регіоні.
«З переходом до “червоного” рівня епідемічної небезпеки у Чернігівській області люди істотно активізувалися у бажанні щепитися проти COVID-19. Відтак місцева влада має завдання терміново розв’язати питання графіків роботи центрів, вони мають працювати з 8:00 до 20:00, щоб усі, хто хоче вакцинуватися, могли зробити це швидко та безпечно. Адже бажання та мотивація з боку людей є», — наголосив Олексій Чернишов.
Уже сьогодні, 3 листопада, у місті Чернігові працює 4 центри вакцинації населення за відкорегованим графіком:
- Обласний молодіжний центр (колишній кінотеатр ім. Щорса) – з 8.00 до 20.00;
- приміщення Чернігівської обласної ради (просп. Миру, 43) – з 8.00 до 20.00;
- ТЦ «Голлівуд» та «ЦУМ» – з 11.00 до 20.00.
Також працюють пункти щеплень поліклінічних відділень міських лікарень (за графіком роботи цих медичних закладів). У наявності вакцини різних виробників.
Голова ОДА В’ячеслав Чаус учора дав доручення очільникам районів терміново посилити роботу пунктів вакцинації на місцях: організувати додаткові мобільні групи, збільшити час роботи.
Попри те, що бажання людей вакцинуватися значно зросло, Чернігівщина ще не дотягує до показника 9 тисяч щеплень за добу. Відтак, роз’яснювальна кампанія в регіоні продовжується. Окрім зовнішньої реклами, працюють волонтерські групи, укладено договір з мобільними операторами, які надсилатимуть абонентам промовисту статистику.
Станом на 2 листопада проти COVID-19 у Чернігівській області зроблено понад 450 тисяч щеплень, що складає близько 56% дорослого населення:
- з них першою дозою — понад 33%;
- повну вакцинацію отримали — близько 23% жителів регіону.
Інше «гаряче питання» ковідної теми — забезпечення лікарень киснем.
«Дефіциту рідкого кисню в області нема. Наявних залишків — 13 тонн, на підході – ще 8 тонн. Цього вистачить на тиждень до наступної поставки», — зауважив В’ячеслав Чаус.
Також голова ОДА акцентував увагу на особливостях роботи бізнесу та бюджетних установ в межах «червоної» зони. Наразі в області постійно працює близько тридцяти об’єднаних моніторингових груп, до складу яких входять представники Держпродспоживслужби та поліції.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.