Дорога по селу Киїнка після ремонту буде з освітленням та пішохідною зоною
Продовжуються роботи з оновлення ділянки дороги Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів по селу Киїнка, що поблизу Чернігова. Ремонтується відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Протяжність ремонту - 3,7 км.
Основні роботи з асфальтобетоном завершені. Проїзна частина заасфальтована двома шарами нового покриття.
Активно йде робота по облаштуванню пішохідних зон з обох сторін дороги. Укладається тактильна плитка. Піщохідна зона огороджується металевою бар'єрною огорожею. Продовжується облаштування місць зупинки громадського транспорту. Встановлюються опори освітлення.
Підрядна організація - ТОВ "ШБУ №14".
Ця ділянка дороги Р-69 забезпечує в'їзд до обласного центру з об'їзної Чернігова з траси М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Фактично село Киїнка - це околиця Чернігова, тут проживає чимало людей, що працюють у місті. Також є дачні будинки містян. Рухається міський громадський транспорт, шкільний автобус.
В процесі ремонту буде знято старе зношене покриття дороги. Замість нього влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону товщиною 12 сантиметрів та верхній шар товщиною 5 сантиметрів. Будуть відремонтовані зупинкові та посадкові майданчики, встановлені нові автопавільйони на зупинках громадського транспорту. Також буде зроблена тротуарна зона. Встановлені нові дорожні знаки, огородження, напрямні стовпчики, нанесено розмітку, шумові смуги. Влаштовано зовнішнє електроосвітлення.
В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).