Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 січня, 16:46:15

Визначились переможці Бюджету участі Корюківської громади

02.11.2021   09:51Агенцiя

Ще чотири громадські проекти вибороли можливість реалізації наступного року за рахунок коштів міського бюджету.

Цього року на голосування були винесені 3 міські проекти і 4 – по селах громади.

За підсумками електронного і паперового голосування найбільшу кількість голосів (145) по місту набрав проект «Світла пам’ять» (освітлення парку Пам’яті шляхом встановлення вуличних садово-паркових ліхтарів для освітлення центральної алеї парку) та «Освітній проект «Не гальмуй – сміття сортуй» (135) – проведення освітньої кампанії учнівської молоді та всіх охочих жителів Корюківської громади щодо особливостей сортування та переробки сміття, можливостей та роботи сортувальної станції.

По сільським населеним пунктам однакову кількість голосів (по 903) набрали проекти «Майданчик для відпочинку та дозвілля» в селі Петрова Слобода та «Спортивно-ігровий майданчик» в селі Домашлин, які й будуть реалізовані наступного року.

Решта проектів набрали наступну кількість голосів:

«Парк «Мрія – 2» (с.Наумівка) – 632
«Урочище «Бурило» – візитна картка села Шишківка» – 660
«Майданчик для вигулу собак» (м.Корюківка) – 24

Нагадаємо, що реалізація ініціатив громадськості відбувається в рамках міської цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Корюківській міській територіальній громаді». Починаючи з 2018 року таким чином реалізували вже 14 громадських проектів, спрямованих на розвиток спортивної інфраструктури, створення зон відпочинку, покращення благоустрою.

Ознайомитися з умовами подання проектів можна за посиланням https://bit.ly/3w1iCUW

Слідкуйте за новинами міської ради та не втратьте шанс втілити свої ідеї в життя.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини