23,2% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19
За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 1 листопада в області щеплено 459 752 особи (56,4% від загальної кількості населення)

З них:
– першою дозою — 270 214 (33,2% від загальної кількості населення);
– двома дозами — 189 538 (23,2%).
Загалом кількість вакцинованих від COVID-19 осіб за минулий тиждень збільшилася на 5,4 відсоткові пункти (+44 058 людей), зокрема:
– щеплених першою дозою — на 4,2 в.п. (+34 864);
– щеплених двома дозами — на 1,2 в.п. (+9 194).
Маємо позитивну динаміку вакцинації: минулого тижня (25-31 жовтня) щеплення отримали на 5 380 осіб більше, ніж позаминулого (18-24 жовтня).
Загалом же в Україні за минулий тиждень зробили понад 1,74 мільйона щеплень проти коронавірусу — це черговий рекорд.
На Чернігівщині із понад тисячі хворих на COVID-19, які нині лікуються у медзакладах, лише 3% отримували щеплення. Тож вкотре нагадуємо, що вакцинація – єдиний засіб не допустити погіршення епідемічної ситуації.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
Крім того, не забувайте дотримуватися трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дистанція, носіння маски та користування антисептичними засобами. Бережіть себе та рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або до контакт-центру МОЗ за номером 0-800-60-20-19.
За інформацією Чернігівського інформаційно-аналітичного
центру медичної статистики
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.