Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 18:20:53

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

26.10.2021   20:31Агенцiя

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Зокрема:
- вакциною AstraZeneca – 70 981 (43 654  перша доза та 27 327  друга);
- вакциною CoronaVac – 153 328 (85 642  перша доза та 67 686  друга);
- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 152 550  (87 897  перша доза та 64 653 друга);
- вакциною Moderna (United States) – 45 514 (23 339 перша доза та 22 175  друга).

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679  осіб, з них:
- вакциною AstraZeneca – 2 004 (1 447  перша доза та 557 друга);
- вакциною CoronaVac – 2 813 (2 452  перша доза та 361 друга);
- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 1 862 (1 264  перша доза та 598 друга).

За повідомленням Чернігівського обласного
 центру громадського здоров’я

 

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини