Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 03:26:50

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

22.10.2021   14:14Агенцiя

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.

Щоб своєчасно надати медичну допомогу, цілодобово на чергування по регіону заступає більше 90 бригад ЕМД, з них по Чернігову - близько 12.

Кожного дня швидкі здійснюють  450 – 550 виїздів.

Важливим є час прибуття бригади на місце події. Для критичних випадків це 10 хвилин з моменту надходження звернення до диспетчера, для екстрених - 20 хвилин.

Оперативна диспетчерська  цілодобово надає консультативну допомогу як медичним працівникам бригад ЕМД, так і пересічним громадянам області.

На кожній зміні є старший лікар. Він координує діяльність бригад ШМД, а також консультує громадян при неекстрених випадках таких як підвищений артеріальний тиск, підвищена температура тіла до 38,0ᵒ, головний біль тощо.

Звернутися до швидкої, у тому числі до старшого лікаря зміни можна за багатоканальним номером 103.

Крім того, на Чернігівщині діє обласна гаряча лінія з питань COVID-19: 0-800-50-70-70.



За інформацією управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини