У Чернігові відкривають ще один центр масової вакцинації
Відсьогодні у Чернігові відкривається додатково ще один центр масової вакцинації – в обласному молодіжному центрі (колишній кінотеатр ім. Щорса).
Він працюватиме по буднях з 15.00 до 19.00, по вихідних – з 10.00 до 16.00. Вакцини - Pfizer і CoronaVac, 1 і 2 дози.
З п’ятниці, 22 жовтня, і всі інші центри масової вакцинації міста почнуть працювати по буднях з 15.00 год.
Єдине одноденне виключення - центр вакцинації в приміщенні обласної ради 22 жовтня у зв’язку з проведенням цього дня сесійного засідання ради може працювати зі змінами. Про те, якими саме, буде повідомлено додатково пізніше.
У всьому іншому центри та пункти вакцинації працюють так, як про це було оголошено на початку тижня. У центрах масової вакцинації ТЦ «Голлівуд» і колишній Деснянській районній раді вакцинують препаратами Pfizer і CoronaVac для для першої та другої доз. У приміщеннях обласної ради і ТЦ ЦУМ поки продовжують працювати тільки з вакциною Pfizer. У пунктах щеплень поліклінічних відділень міських лікарень проводитиметься щеплення вакцинами Pfizer (1,2 дози), AstraZeneca (1,2 дози) і CoronaVac (1,2 дози).
Пункти вакцинації у поліклініках працюють за графіком роботи цих медичних закладів. Графік роботи центрів масової вакцинації – в будні з 16.00 (з п’ятниці – з 15.00) до 19.00, у вихідні з 10.00 до 16.00. Центр у колишній Деснянській райраді працює тільки по вихідних.
За інф. Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.