Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 грудня, 07:53:32

Погоджувальна рада затвердила питання 12-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання

18.10.2021   15:44Агенцiя

Сьогодні, 18 жовтня, Погоджувальна рада представників депутатських груп і фракцій затвердила питання порядку денного 12-ої сесії Чернігівської міської ради VIII скликання. У засіданні взяли участь чернігівський міський голова, секретар міської ради, голови депутатських фракцій, а також керівники структурних підрозділів міської ради.

Міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що пленарне засідання відбудеться 28 жовтня, і до розгляду запропоновано загалом 25 питань порядку денного сесії.

Депутати міської ради розглядатимуть та затверджуватимуть низку міських програм: щодо розвитку освіти міста Чернігова; щодо надання послуги тимчасового перебування в лікарні дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей, залишених у пологовому будинку; щодо надання поворотної фінансової допомоги (резервних коштів) патронатним вихователям до моменту отримання державної соціальної допомоги.

Також вноситимуться зміни до ряду міських Програм. Зокрема, щодо розвитку фізичної культури та спорту, програми "Місто Чернігів – дружнє до сім'ї та дітей", програм щодо розвитку електричного транспорту, розвитку туризму та промоції міста. Традиційно розглядатимуться бюджетні та земельні питання.

- На мій погляд, гострих питань, які потребують додаткових пояснень, чи сумнівних питань – немає у порядку денному. Дуже велика кількість технічних питань. Питання перерозподілу бюджетних коштів також не мають дискусійних моментів. Зокрема, одне з них стосується закупівлі ще однієї кисневої станції, орієнтовною вартістю 5 млн грн. Це дасть можливість приєднати до кисню в лікарні додатково ще 130 ліжок. Загалом у місті буде 385 ліжок, під’єднаних до кисню. Крім того, це дозволить більш-менш підготуватися до цього ковідного сезону, - прокоментував міський голова Чернігова.

Усі запропоновані проєкти питань порядку денного 12-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання депутати будуть розглядати на засіданнях постійних комісій, які проходитимуть цього тижня. Ознайомитися з проєктами рішень міської ради можна на офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 05 грудня по 8:00 06 грудня 2021 року

6 грудня - свята, прикмети та іменинники

6 грудня - свята, прикмети та іменинники 07:49

6 грудня в Україні святкують День збройних сил, у Фінляндії – День незалежності, День Конституції в Іспанії, День Святого Миколая у католиків, а у православних – День пам'яті преподобного Митрофана.

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини