Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 08:28:04

Громади Чернігівщини покращують можливості для залучення молоді

06.10.2021   08:01Агенцiя

Громадська організація «Центр Доброчин» продовжує створювати сприятливе молодіжне середовище у пілотних громадах Чернігівської області.

Для того, щоб забезпечити залучення і підтримку молоді в громадах було вдосконалено молодіжне законодавство, зокрема:
• Бахмацька громада затвердила Положення про Молодіжну раду при Бахмацькій міській раді на сесії 27 червня 2021 року.
• Деснянська громада затвердила Положення про Молодіжну раду розпорядженням № 160 «Про створення молодіжної ради при голові Деснянської селищної ради» 30 серпня 2021 року.
• Ріпкинська громада затвердила Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Ріпкинської селищної ради рішенням виконкому №152 від 15.09.2021.
• Городнянська громада затвердила Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Городнянської міської ради рішенням виконкому № 271 від 29.09.2021 року.

Цьому передувала копітка робота експертів ГО «Центр Доброчин» з молоддю та владою громади. Це перший крок для молоді реально впливати на розвиток своєї громади!

Наступним етапом стане проведення тренінгів для членів Молодіжних рад щодо організації їх діяльності, взаємодії з місцевою владою, інструментів та механізмів громадської участі, реалізації місцевих ініціатив, управління проектами та адвокації.

Діяльність проєкту покликана розвинути інфраструктуру для залучення молоді до процесів прийняття рішень в Чернігівській області.


Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини