Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 22:51:45

Вироком суду призначено покарання тренеру з веслування на байдарках та каное за недбале ставлення до своїх професійних обов’язків, що призвело до смерті неповнолітнього

29.09.2021   11:00Агенцiя

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 28.09.2021 тренера однієї з чернігівських дитячо-юнацьких спортивних шкіл визнано винним у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітнього вихованця під час проведення тренування, в результаті чого останній потонув (ч.2 ст.137 КК України).

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 28.09.2021 тренера однієї з чернігівських дитячо-юнацьких спортивних шкіл визнано винним у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітнього вихованця під час проведення тренування, в результаті чого останній потонув (ч.2 ст.137 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що обвинувачений у травні 2020 року організував проведення навчально-тренувального заняття з веслування на каное на гідрокар’єрі в житловому районі «Лісковиця» м.Чернігова зі своїм учнем.
Через неналежне виконання обвинуваченим своїх професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітнього вихованця під час проведення тренування, юнак випав з каное та потонув у вищевказаній водоймі.
    Незважаючи на невизнання своєї вини обвинуваченим, судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі та призначено покарання у виді обмеження волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням обов’язків тренера-викладача з веслування на байдарках каное строком на 1 рік зі встановленням іспитового строку на 1 рік.
 

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини