Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу
Арешт нерухомості – один з примусових заходів, які застосовують державні виконавці до боржників по аліментах.
![](/uploads/15-m.jpg)
Цей важіль впливу часто спрацьовує одразу, проте існують випадки, коли тільки через роки неплатники відчувають його тиск.
Так трапилося на Чернігівщині, де будинок мешканця Прилук тривалий час був арештований в межах суми аліментної заборгованості, яка склала понад 100 тисяч гривень. За час несплати дитячих коштів фахівці Прилуцького відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) арештували й кошти громадянина, обмежили його у низці прав, а також за довготривале ігнорування дитини нарахували штраф у розмірі 30 тисяч гривень.
Зазначені примусові заходи створили небажанні наслідки чоловіку, але саме арешт нерухомості остаточно вплинув на батька, адже той в певний момент не зміг самовільно розпорядитися будинком. Саме це стало рішучою мотивацію у питанні погашення заборгованості – неплатник перерахував на користь сина 130 тисяч аліментного боргу.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.