Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 11:02:27

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень

27.09.2021   13:45Агенцiя

Моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень Чернігівською обласною прокуратурою установлено, що рішенням Господарського суду м. Києва від 03.06.2021 задоволено позовну заяву ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради про стягнення 14,7 млн грн.

ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» в судовому порядку намагається стягнути з держави та Чернігівської міської ради 14,7 млн. грн за бездоговірні медичні послуги гемодіалізу, які надавалися протягом І півріччя 2017 року. Водночас відповідні відділення, які надають допомогу хворим на хронічну хворобу нирок 5 стадії, створені в КНП «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради та КНП «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради.

Необґрунтоване стягнення з відповідачів значних сум коштів поставить перед загрозою фінансування інших медичних програм.
Чернігівською обласною прокуратурою здійснено вступ у розгляд указаної справи на стороні Чернігівської обласної державної адміністрації шляхом оскарження рішення суду.
Постановою Північного апеляційного господарського суду апеляційну скаргу прокурора задоволено, у позові ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» відмовлено.
Нагадуємо, що у провадженні Господарського суду м. Києва перебувала ще справа за позовом ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» про стягнення   27 млн грн за надання послуг з гемодіалізу у 2018 році. Після вступу прокурора у розгляд справи судом відмовлено у задоволенні позовних вимог товариства.
Наразі на розгляді в Північному апеляційному господарському суді перебуває також справа за апеляційною скаргою Чернігівської обласної прокуратури за позовом ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» про стягнення 14,6 млн. грн. за надання послуг з гемодіалізу у ІІ півріччі 2017 року.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10

Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39

У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини