На Чернігівщині до кінця року встановлять три майданчики для зважування фур у русі
На автошляхах Чернігівщини до кінця року встановлять три майданчики для автоматичного зважування вантажівок у русі. Про це Суспільному повідомила речниця Служби автомобільних доріг в області Аліна Левочко.
Зокрема, йдеться про наступні ділянки доріг:
автомобільна дорога Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хотинівка Ніжинського району;
між селами Красне та Ягідне Чернігівського району на дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі;
між селами Новоселівка та Киселівка на дорозі Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч.
На першій з них вже розпочалися роботи з облаштування. Наразі встановили металеві форми, де буде кріпитися обладнання, та металеве бар'єрне огородження. Згодом розпочнуться роботи з монтажу електроніки.
Нагадаємо, перший WIM-комплекс у Чернігівській області встановили у селі Кіпті на початку траси М-02 Кіпті - Глухів – Бачівськ. Він повністю пройшов усі калібрування та розпочав роботу навесні 2021 року. Перші місяці його роботи показали, що кожна п'ята фура йде з перевантаженням або порушує габаритні норми.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression