Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 13:08:09

Цікаві факти про лісовий фонд Чернігівської області

20.09.2021   15:02Агенцiя

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області. Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів.

У 2020р. підприємствами, які здійснювали лісогосподарську діяльність, заготовлено 1585 тис.куб.м деревини (92,7% обсягів попереднього року). У межах України реалізовано  1301 тис. м3 круглого лісу за середньою ціною 711 грн за м3. Основна площа, на якій здійснювалася заготівля деревини, припадала на рубки формування та оздоровлення лісів (88%).

Переведено лісових культур та природного поновлення у вкриті лісом землі на площі майже 4 тис.га. Відтворено лісів на площі 3 тис. га, у тому числі шляхом садіння та висівання лісу на площі більше 2 тис.га.

Площа нових осередків шкідників і хвороб лісу, що виникли упродовж року, становила 13 тис. га, з них 80% пошкоджено шкідниками лісу, 20% – хворобами лісу.
Загинуло 567 га лісових насаджень, з них внаслідок лісових пожеж – 322 га, пошкоджень шкідливими комахами – 158 га.

Ліквідовані осередки шкідників і хвороб лісу заходами боротьби та під впливом природних факторів на площі 13 тис.га.
   
Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини