Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 02:48:49

У Чернігові прокурори обговорили питання ефективного реагування на судові рішення у кримінальних провадженнях в апеляційному та касаційному порядку

16.09.2021   09:00Агенцiя

Сьогодні, в Чернігівській обласній прокуратурі під головуванням керівника обласної прокуратури Сергія Василини відбувся семінар на тему «Практичні аспекти ефективного реагування прокурорів на судові рішення у кримінальних провадженнях в апеляційному та касаційному порядку».

Зважаючи на необхідність поглиблення професійних знань прокурорів, формування умінь, навичок та застосовування їх на практиці, на запрошення керівництва обласної прокуратури у семінарі взяла участь начальник відділу організації підтримання публічного обвинувачення Управління підтримання публічного обвинувачення в суді Офісу Генерального прокурора Оксана Шевченко.

Участь у заході також взяли працівники структурних підрозділів обласної прокуратури, які здійснюють нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва, керівники та прокурори окружних прокуратур.
Прокурори обговорили проблемні питання перевірки доказів на їх належність та допустимість на стадії повідомлення про підозру та затвердження обвинувального акта, причини ухвалення реабілітуючих рішень, особливості оскарження судових рішень в апеляційному та касаційному порядку, застосування кримінального закону при призначенні покарання, визначення майнової шкоди у кримінальному провадженні.

Наприкінці заходу його учасники обмінялися думками щодо застосування окремих положень кримінального та кримінального процесуального законодавства.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини